Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ten sondaż na KUL to chyba niezbyt wiarygodny. Skąd nagle zainteresowanie studentów radną Rady Miasta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj wszyscy pchają się na stołki. I tak te Panie nie mają szans, w zestawieniu z takim kandydatem jak Karpiński. To jest człowiek z doświadczeniem i powinien dalej reprezentować nasz region.
Zwłaszcza, że ma o nim tak dobre zdanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Pani Wcisło jest tak cudowną osobą, to dlaczego w Lublinie słyszy się o niej tyle niepochlebnych opinii ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj wszyscy pchają się na stołki. I tak te Panie nie mają szans, w zestawieniu z takim kandydatem jak Karpiński. To jest człowiek z doświadczeniem i powinien dalej reprezentować nasz region.
Boże!!! widzisz i nie grzmisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą bardzo znamienne jest zachowanie Pani Lisowskiej wręcz nieprawdopodobne. Kto normalny donosi w czasie kampanii wyborczej na swoją partyjna koleżankę do władz Partii i leci z tym do mediów? nawet jeśli zarzut zerwania plakatu okaże się prawdziwy ( w co szczerze watpię) Rozumiem podobną reakcję w sytuacji gdyby takie zachowanie zdarzyło się wielokrotnie, gdyby plakaty Pani Lisowskiej były zrywane z różnych miejsc ale Kobieto to tylko jeden plakat nie lepiej zadzwonić i wszystko wytłumaczyć osobiście a nie angażować całe społeczeństwo Dziennika Wschodniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, a 25 października jak Wcisło dostanie mandat będziesz zadawał tak samo głupie pytanie : skąd nagle tak duże zainteresowanie wyborców radną rady miasta? Odpowiem żeby rozwiać Twoje wątpliwości : znajduje się na liście kandydatów tak jak Pani Mucha, pan Karpiński, Gąsior Marek itp.
A ten sondaż na KUL to chyba niezbyt wiarygodny. Skąd nagle zainteresowanie studentów radną Rady Miasta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TO JEST LISTA HAŃBY PO-dopisujcie co wiecie 1. Mucha która zostawiła mężowi dzieci i uciekla z Lublina do milionera z Warszawy ale jej malo i chcę aby ją "ubogacali muzułmanie" 2. Karpiński co mówił "ch...j z tą Polską Wschodnią" i dotrzymał słowa - podporządkował Azoty w Puławach firmie Azoty Tarnów a Mostostal w Pulawach "sprywatyzował" czyli jego kumple i kumpelki tam biorą kasę 3. Gąsior-Marek "bukietowa" która mówi w wywiadzie że potrafi coś załatwić czyli przyznała się do korupcji politycznej. I obiecuje ludziom pracę. Czy pracę przy wręczaniu kwiatów ważniejszym posłom np. Grabarczykowi i Bernatowi 4. Wilk co z szacunku do ludzi nie otwierał kopert w których nosił łapówki dla burmistrza Kraśnika Czubińskiego 5. Bancerz co żyje z dotacji unijnych które rozdaje koalicja PO - PSL 6. Wcisło co dostała setki tysięcy zł odszkodowania za utratę zdrowia po wypadku samochodowym mówiąc, że jest chora a cały czas pracowała jako radna i brała dietę 7. Lisowska radna w sejmiku której firma sprzedawała materialy urzędom podległym sejmikowi poprzez inne firmy 8. Białowąs co jak był bezrobotny to zatrudnił go Zuk i za nic nie robienie dostawał parę tysięcy. 9. Pożak któremu tak się dziwnie sklada niedawno wypuszczono z aresztu syna który po pijanemu spowodował śmiertelny wypadek drogowy. 10. Wasilewski co nic nie budując zadlużył Lublin na 400 mln zl. A jak ktoś wie coś o innych to niech wpisuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże!!! widzisz i nie grzmisz!
Grzmiałem ,powodzie dawałem, teraz suszę , ale to wszystko nie pomogło. Nawet ja rozkładam ręce nad tym narodem ;-))) Szatan okazał się ode mnie silniejszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam okazję poznać obie Panie i zdecydowanie wolę Lisowską, która pomaga ludziom a nie im szkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś nie ma sposobu na swoją kampanię wyborczą, nic nie reprezentuje ( w sensie politycznym) w żadnej sposób nie zasłużył się dla regionu dla miasta to pozostaje tzw. Czarny pr ( pair ) czyli oskarżanie innych i w ten sposób przebicie sie do opinii publicznej. GRATULUJEMY POMYSŁU
Swoją drogą bardzo znamienne jest zachowanie Pani Lisowskiej wręcz nieprawdopodobne. Kto normalny donosi w czasie kampanii wyborczej na swoją partyjna koleżankę do władz Partii i leci z tym do mediów? nawet jeśli zarzut zerwania plakatu okaże się prawdziwy ( w co szczerze watpię) Rozumiem podobną reakcję w sytuacji gdyby takie zachowanie zdarzyło się wielokrotnie, gdyby plakaty Pani Lisowskiej były zrywane z różnych miejsc ale Kobieto to tylko jeden plakat nie lepiej zadzwonić i wszystko wytłumaczyć osobiście a nie angażować całe społeczeństwo Dziennika Wschodniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest stara zasada: "Nie ważne co mówią, byle nie przekręcali nazwiska" . Na tej zasadzie funkcjonują PO  i PiS. Walka między nimi polaryzuje scenę polityczną i od lat zapewnia duże poparcie. Może i tym paniom potrzeba rozgłosu, by z gąszczu plakatów właśnie ich zauważono. Teraz o niech mówi cała Lubelszczyzna, a że kobiety urodziwe, może im to pomóc w kampanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak żadna się nie dostanie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim jest Pani Wcisło? Gdzie działała, czym się zajmowała? Nikt o niej nie słyszał, aż do kampanii wyborczej. Nie można tak za automatu ubiegać się o mandat posła. Czy p. Wcisło naprawdę ma wyborców za debili pozbawionych zdolności logicznego myślenia? Na to, by nas reprezentować i pełnić zaszczytną role parlamentarzysty trzeba pracować latami, udzielać się, pomagać, działać. A Pani Wcisło wyskoczyła nagle jak królik z kapelusza i już się pcha do sejmu. Wyborcy nie dadzą się nabrać. Głosujmy na ludzi, którzy coś w życiu osiągnęli i dzielą się tym z innymi. Twórczych i przedsiębiorczych. Takich nam trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem przyjemność poznać obie Panie, i powiem jedno Pani Bożena Lisowska jest osobą pozytywna nastawiona do ludzi , służy pomocą , jako radna Sejmiku działa pozytywnie na Lublin i mam nadzieję że jej kandydatura do Sejmu się powiedzie . Trzymam za nią kciuki gorąco gdyż takich wspaniałych ludzi Lublin potrzebujemy. Jeżeli chodzi o Panią Wcisło takich pozytywnych słów nie użyję nigdy. Robi każdemu przeszkody , widzi swój czubek nosa i korzyści dla siebie i rodzinki , wszystko na pokaz .... przeraża mnie ta osoba . Robiąc zakupy w sklepie przeraża mnie stosunek do swoich pracowników którzy traktowani są jak śmiecie, byłem naocznym świadkiem i krew mnie zalewała. Dziwi mnie że taka osoba siedzi tak wysoko . Ludzie kogo wy wybraliście ? osoba która nigdzie nie umie się pokazać w celach dla Społeczeństwa tylko dla siebie ? porażka dla Marty Wcisło oby bóg był sprawiedliwy i ją odpowiednio ukarał za jej czyny które wyrządza nam wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bożena Lisowska ładniejsza, zgrabniejsza i w ogóle fajniejsza. ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj wszyscy pchają się na stołki. I tak te Panie nie mają szans, w zestawieniu z takim kandydatem jak Karpiński. To jest człowiek z doświadczeniem i powinien dalej reprezentować nasz region.
Tym bardziej, że ma o nim takie zdanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo te panie tyle mają do POwiedzenia ile sobie napyskują. Żadnego programu, żadnych ambicji ani inteligencji wrodzonej lub nabytej. Bo co można nabyć będąc w PEŁO czy PISICIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że Wcislowa i jej mężunio siedzą przy kompach i piszą ile wlezie na Lisowską. Hola, hola przestańcie bo napiszę jak to nie tak dawno odwiedzali oni jubilerów w pewnym celu. Chcecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Pani Wcisło jest taka prawa to dlaczego umieszcza reklamy wyborcze w miejscach niedozwolonych i bez zgody odpowiednich osób?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przepadam za Po, ale w tej sprawie Bożena Lisowska mi zaimponowała. Walczy z patologią nawet w łonie własnej partii. Miałem nie głosować, ale teraz wyjadę z domu i poprę tę Panią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...